Bize Ulaşın: 0282 653 22 20

Evsel Atık Su PompalarıDrenaj ve atık su pompaları bakım onarımı, istanbul

Genel olarak bodrum katlardan su tahliyesinde, yer altı ve foseptik sularının transferinde kullanılan bu pompalar flatörlü ve monofaze (220 V) olarak üretilmektedir.
Kullanım Alanları : Bodrum katlardaki su birikintileri, parçacık içermeyen yağmur suları, drenaj tankları, yüzme havuzları, akvaryum ve süs havuzları, bulaşık ve çamaşır makinalarından çıkan sular, foseptik sularının tahliyesi, kanal ve çukurlardaki çamurlu suların tahliyesi, inşaat alanlarındaki kumlu sular, katı madde ve uzun lifli partiküller ihtiva eden akışkanlar, soğutma suyu gibi proses amaçlı akışkanların transfer edilmesi. Ayrıca bahçe ve süs havuzlarında fıskiye pompası olarak da kullanılabilirler.
İhtiyacınıza uygun ürünün seçimi ve daha yüksek kapasiteler için lütfen firmamızla irtibat kurunuz.

Endüstriyel Atık Su Pompaları

Endüstriyel pompalar, yerleşim birimlerinde ve endüstriyel tesislerde oluşabilen kirlenmiş, foseptik içeren, katı madde ve kısa lifli partiküller de ihtiva eden akışkanların basınçlandırılması için kullanılır. Yüksek kapasiteye sahip bu pompalarda gövde ve çark malzemesi olarak döküm veya paslanmaz çelik kullanılmaktadır.
Kullanım Alanları: Foseptik sularının tahliyesi, kanal ve çukurlardaki çamurlu suların tahliyesi, inşaat alanlarındaki kumlu sular, parçacık içeren yağmur ve sel sularının basınçlandırılması, soğutma suyu gibi proses amaçlı akışkanların transfer edilmesi.
Firmamızın ürün gamında 140m3/h debi ve 55 mSS basma yüksekliğine kadar kapasitelerde açık fanlı ve parçalayıcı bıçaklı pompalar bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun ürünün seçimi için lütfen firmamızla irtibat kurunuz.